Blog EXPERT

Witamy na naszym blogu. Prezentujemy szereg porad dotyczących efektywnego łowienia ryb. Podpowiadamy jaki kołowrotek wybrać, jak powinien wyglądać zestaw początkującego wędkarza. Opiszemy niezbędne i przydatne gadżety wędkarskie. Przedstawimy typy i rodzaje spławików, dowiedzą się Państwo także jak powstają spławiki EXPERT.

Jak złowić szczupaka? Trzeba zacząć przede wszystkim od zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na naszym blogu. Następnie należy dobrać odpowiedni sprzęt wędkarski. Przedstawimy różne metody łowienia oraz pokrótce opowiemy o produktach z naszej oferty. Zachęcamy państwa do regularnego odwiedzania naszej strony.

71-thumb
Czytaj dalej
70-thumb
Spławik jest bardzo ważnym elementem w wyposażeniu każdego wędkarza. Podczas wyboru w sklepie musimy wziąć pod uwagę kilka zasadniczych aspektów. Bardzo często to od niego zależy, czy nasza zasiadka się powiedzie. 
Czytaj dalej
69-thumb
Sum jest żarłocznym drapieżnikiem żerującym na dnie przy głównym korycie. Można go spotkać w rzekach, kanałach i dużych jeziorach. W Europie rozmiary sumów mogą wynosić nawet dwa metry długości. Sumy łowi się na grunt, spławik, a nawet spinning. Na sprzęcie sumowym nie należy oszczędzać, powinien być on mocny i wykonany z wysokiej jakości materiałów. 
Czytaj dalej
68-thumb
Czytaj dalej
67-thumb
Oferta sprzętu wędkarskiego jest niezwykle bogata. Każdy miłośnik wędkowania może znaleźć akcesoria niezbędne do różnych metod połowu, panujących na danym akwenie warunków czy gatunku ryb, który ma zamiar łowić. Dobry sprzęt wędkarski to dla prawdziwych miłośników tego hobby możliwość uzyskiwania lepszych rezultatów i czerpania większej przyjemności z czasu spędzanego nad wodą. Sprawdźmy, dlaczego inwestycja w odpowiednie akcesoria wędkarskie jest świetnym pomysłem.
Czytaj dalej
66-thumb
Czytaj dalej

2020 - Copyright

Created by Special Space