Blog EXPERT

Witamy na naszym blogu. Prezentujemy szereg porad dotyczących efektywnego łowienia ryb. Podpowiadamy jaki kołowrotek wybrać, jak powinien wyglądać zestaw początkującego wędkarza. Opiszemy niezbędne i przydatne gadżety wędkarskie. Przedstawimy typy i rodzaje spławików, dowiedzą się Państwo także jak powstają spławiki EXPERT.

Jak złowić szczupaka? Trzeba zacząć przede wszystkim od zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na naszym blogu. Następnie należy dobrać odpowiedni sprzęt wędkarski. Przedstawimy różne metody łowienia oraz pokrótce opowiemy o produktach z naszej oferty. Zachęcamy państwa do regularnego odwiedzania naszej strony.

66-thumb
Czytaj dalej
65-thumb
Czytaj dalej
64-thumb
Czytaj dalej
63-thumb
Najnowsza seria spinningowa od SPRO....
Czytaj dalej
62-thumb
Spławik to lekki kawałek materiału (drewna np.balsa lub tworzywa sztucznego np. styropian), który unosi się na wodzie i sygnalizuje moment złapanie przynęty przez rybę. Spławiki mogą mieć różne kształty. Ich rodzaj jest zależny od typu łowiska (rzeka, jezioro). Istnieją różne modele spławików.
Czytaj dalej
61-thumb
Uprawianie sportów wodnych to dyscyplina wymagająca odpowiedniego zabezpieczenia. Woda jest żywiołem, który trudno kontrolować, zwłaszcza podczas zmiennych warunków pogodowych. Dlatego nawet najbardziej doświadczeni zawodnicy i wędkarze muszą dbać o odpowiednią asekurację. Coraz częściej wybieranym przez sportowców oraz wędkarzy rozwiązaniem są kamizelki asekuracyjne i ratunkowe firmy Besto.
Czytaj dalej

2020 - Copyright

Created by Special Space