Blog EXPERT

Witamy na naszym blogu. Prezentujemy szereg porad dotyczących efektywnego łowienia ryb. Podpowiadamy jaki kołowrotek wybrać, jak powinien wyglądać zestaw początkującego wędkarza. Opiszemy niezbędne i przydatne gadżety wędkarskie. Przedstawimy typy i rodzaje spławików, dowiedzą się Państwo także jak powstają spławiki EXPERT.

Jak złowić szczupaka? Trzeba zacząć przede wszystkim od zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na naszym blogu. Następnie należy dobrać odpowiedni sprzęt wędkarski. Przedstawimy różne metody łowienia oraz pokrótce opowiemy o produktach z naszej oferty. Zachęcamy państwa do regularnego odwiedzania naszej strony.

Nasz najnowszy katalog na sezon 2019 a w nim całe mnóstwo nowości....
Czytaj dalej
Kvalvik, najwyższa jakość produktów prosto z Norwegii
Czytaj dalej
Mikro agrafki i kółeczka do Street Fishingu
Czytaj dalej
Główka jigowa to element, służący do zbrojenia sztucznych przynęt wędkarskich. Jej stosunkowo prosta budowa obejmuje haczyk z oczkiem o odpowiednim profilu, część balastową poniżej strefy mocowania oraz zadzior albo pierścień , zapobiegający zsuwaniu się przynęty z haczyka. Główki jigowe stosuje się zwłaszcza do przynęt gumowych, takich jak kopyta, rippery i twistery oraz ich pochodne. Na rynku wędkarskim spotkamy się z wieloma rodzajami główek jigowych. Jednymi z najbardziej popularnych są główki jigowe Gamakatsu. Sprawdźmy, jakie typy wśród nich występują.
Czytaj dalej
Nowa seria na sezon 2019...
Czytaj dalej
Wędkarstwo karpiowe to bardzo popularny sposób spędzania wolnego czasu na łonie natury. Przy odpowiedniej dozie cierpliwości, może przynieść wiele satysfakcji. Polega na połowie karpi z brzegu i wykorzystuje metodę spławikowo-gruntową. Karpie można łowić posługując się zarówno techniką spławikową, jak i powierzchniową, choć najbardziej popularną wciąż pozostaje technika gruntowa. Podobnie, jak w przypadku innych typów wędkarstwa, tutaj również niezbędny jest odpowiedni sprzęt. Sprawdźmy, jaki!
Czytaj dalej

2019 - Copyright

Created by Special Space