Blog EXPERT

Witamy na naszym blogu. Prezentujemy szereg porad dotyczących efektywnego łowienia ryb. Podpowiadamy jaki kołowrotek wybrać, jak powinien wyglądać zestaw początkującego wędkarza. Opiszemy niezbędne i przydatne gadżety wędkarskie. Przedstawimy typy i rodzaje spławików, dowiedzą się Państwo także jak powstają spławiki EXPERT.

Jak złowić szczupaka? Trzeba zacząć przede wszystkim od zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na naszym blogu. Następnie należy dobrać odpowiedni sprzęt wędkarski. Przedstawimy różne metody łowienia oraz pokrótce opowiemy o produktach z naszej oferty. Zachęcamy państwa do regularnego odwiedzania naszej strony.

Seria produktów bardzo atrakcyjnych cenowo dla wszystkich wędkarzy..
Czytaj dalej
Seria ultra wytrzymałych kijów z pełnym, węglowym blankiem
Czytaj dalej
Zapraszamy na film....
Czytaj dalej
Krzysiu z Team Expert i jego wąsate zdobycze, zapraszamy na film.
Czytaj dalej
Wędkarze często inwestują w dobre kołowrotki, wędki i przynęty, oszczędzając na zbędnych ich zdaniem gadżetach. Wielu z nich uważa, że okulary przeciwsłoneczne nie są im potrzebne podczas łowienia, a jeśli nawet, to spokojnie wystarczą najtańsze plastiki kupione na wakacyjnym bazarku. Nic bardziej mylnego! Porządne okulary wędkarskie dbają o zdrowie, bezpieczeństwo i komfort wędkarza. A na nich nie warto oszczędzać!
Czytaj dalej
Wędkarze zazwyczaj mają w głowie listę rzeczy, które muszą zakupić przy najbliższej wizycie w sklepie wędkarskim. Ich znajomi jednak – zwłaszcza ci, którzy nie wędkują – mają jednak problem, co kupić znajomemu wędkarzowi z okazji urodzin czy świąt. Pomysłem na prezent, który zawsze się sprawdza, jest kamizelka wędkarska.
Czytaj dalej

2018 - Copyright

Created by Special Space