Blog EXPERT

Witamy na naszym blogu. Prezentujemy szereg porad dotyczących efektywnego łowienia ryb. Podpowiadamy jaki kołowrotek wybrać, jak powinien wyglądać zestaw początkującego wędkarza. Opiszemy niezbędne i przydatne gadżety wędkarskie. Przedstawimy typy i rodzaje spławików, dowiedzą się Państwo także jak powstają spławiki EXPERT.

Jak złowić szczupaka? Trzeba zacząć przede wszystkim od zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na naszym blogu. Następnie należy dobrać odpowiedni sprzęt wędkarski. Przedstawimy różne metody łowienia oraz pokrótce opowiemy o produktach z naszej oferty. Zachęcamy państwa do regularnego odwiedzania naszej strony.

54-thumb
Czytaj dalej
51-thumb
Jedynka w spławikowych zawodach U20 w Szymanowicach....
Czytaj dalej
50-thumb
Firma EXPERT została oficjalnym przedstawicielem marki Patch24 w Polsce!
Czytaj dalej
53-thumb
Kołowrotek wędkarski to jeden z najważniejszych (zaraz za wędką) elementów zestawu wędkarskiego. Ma on na celu gromadzić  i zwijać żyłkę, która pomaga nam przy holu ryb z większej odległości.
Czytaj dalej
49-thumb
Wędkarstwo robi się coraz bardziej popularnym sportem czy też sposobem spędzania czasu wolnego. 
Czytaj dalej
52-thumb
Sprzęt wędkarski można by porównać do samochodów. Prawie każdy marzy o tych bardzo drogich, nowoczesnych, wywołujących zazdrość, jednak najtańszym też przemieścimy się z miejsca w miejsce. 
Czytaj dalej

2019 - Copyright

Created by Special Space