Blog EXPERT

Witamy na naszym blogu. Prezentujemy szereg porad dotyczących efektywnego łowienia ryb. Podpowiadamy jaki kołowrotek wybrać, jak powinien wyglądać zestaw początkującego wędkarza. Opiszemy niezbędne i przydatne gadżety wędkarskie. Przedstawimy typy i rodzaje spławików, dowiedzą się Państwo także jak powstają spławiki EXPERT.

Jak złowić szczupaka? Trzeba zacząć przede wszystkim od zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na naszym blogu. Następnie należy dobrać odpowiedni sprzęt wędkarski. Przedstawimy różne metody łowienia oraz pokrótce opowiemy o produktach z naszej oferty. Zachęcamy państwa do regularnego odwiedzania naszej strony.

43-thumb
Kolejna edycja trollingowych zawodów łososiowych za nami....
Czytaj dalej
42-thumb
Niektórym z nas marzy się wielogodzinne stanie w wodzie z wędką lub siedzenie na brzegu rzeki czy jeziora i czekanie, aż ryba zacznie brać. Wędkarstwo, bo o nim mowa, pozwala na relaks po całotygodniowym wysiłku, skupienie rozbieganych myśli i przebywanie blisko natury, co często zaleca się jako mające działanie relaksujące i pozwalające na uzupełnienie nadwątlonych sił.
Czytaj dalej
41-thumb
Ultra mocny hak do połowu drapieżników morskich i sumów....
Czytaj dalej
40-thumb
Wędkarstwo to pasja nie tylko miłośników ryb, ale przede wszystkim osób, które cenią sobie bliski kontakt z przyrodą, odpoczynek w otoczeniu wody i drzew, spokój i ciszę. Jest to hobby, które pozwala zrelaksować się i odpocząć przez chwilę od obowiązków dnia codziennego. Niemniej wymaga też odpowiedniego przygotowania sprzętowego.
Czytaj dalej
39-thumb
Nasz najnowszy katalog na sezon 2019 a w nim całe mnóstwo nowości....
Czytaj dalej
38-thumb
Kvalvik, najwyższa jakość produktów prosto z Norwegii
Czytaj dalej

2019 - Copyright

Created by Special Space