Blog EXPERT

Witamy na naszym blogu. Prezentujemy szereg porad dotyczących efektywnego łowienia ryb. Podpowiadamy jaki kołowrotek wybrać, jak powinien wyglądać zestaw początkującego wędkarza. Opiszemy niezbędne i przydatne gadżety wędkarskie. Przedstawimy typy i rodzaje spławików, dowiedzą się Państwo także jak powstają spławiki EXPERT.

Jak złowić szczupaka? Trzeba zacząć przede wszystkim od zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na naszym blogu. Następnie należy dobrać odpowiedni sprzęt wędkarski. Przedstawimy różne metody łowienia oraz pokrótce opowiemy o produktach z naszej oferty. Zachęcamy państwa do regularnego odwiedzania naszej strony.

90-thumb
  
Czytaj dalej
89-thumb
Kotwice wędkarskie to przydatne akcesoria podczas połowu różnymi metodami. Znajdują zastosowanie zarówno w czasie łowienia na sztuczne przynęty w spinningu, jak i na spławik metodą „na żywca”. Niektóre z nich bardzo dobrze sprawdzają się również w połowach morskich. W jakich sytuacjach kotwica będzie dobrą alternatywą dla tradycyjnych haków używanych przez wędkarzy?
Czytaj dalej
88-thumb
Czytaj dalej
87-thumb
Kamizelka wędkarska jest niezwykle przydatna podczas wizyt nad wodą. To element ubioru wyróżniający się dużą praktycznością, ponieważ  jego noszenie umożliwia przechowywanie wszystkich niewielkich akcesoriów bezpośrednio przy sobie. Czym kierować się przy wyborze kamizelki wędkarskiej? Jakie cechy charakterystyczne powinna mieć dobra kamizelka?
Czytaj dalej
86-thumb
Wielu początkujących wędkarzy ma duży problem z dopasowaniem wyporności spławika do wielkości żywca. Należy podkreślić, że nie ma standardowej zasady, która mówi wprost o tym, jakie spławiki należy kupić, aby dopasować je do posiadanej żywej przynęty. Wszystko uzależnione jest od rodzaju łowiska, warunków tam panujących, a także rozmiaru oraz „wigoru” żywca.
Czytaj dalej
85-thumb
Spławik to jeden z najważniejszych elementów zestawu do wędkarstwa spławikowego. Wraz z wędziskiem, żyłką/plecionką oraz przyponem z haczykiem stanowi podstawowe wyposażenie każdego wędkarza łowiącego metodą klasyczną. Spławiki pływają na powierzchni wody, a ich głównym zadaniem jest sygnalizowanie brania ryby i tym samym zwiększenie komfortu łowiącego. 
Czytaj dalej

2021 - Copyright

Created by Special Space