Blog EXPERT

Witamy na naszym blogu. Prezentujemy szereg porad dotyczących efektywnego łowienia ryb. Podpowiadamy jaki kołowrotek wybrać, jak powinien wyglądać zestaw początkującego wędkarza. Opiszemy niezbędne i przydatne gadżety wędkarskie. Przedstawimy typy i rodzaje spławików, dowiedzą się Państwo także jak powstają spławiki EXPERT.

Jak złowić szczupaka? Trzeba zacząć przede wszystkim od zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na naszym blogu. Następnie należy dobrać odpowiedni sprzęt wędkarski. Przedstawimy różne metody łowienia oraz pokrótce opowiemy o produktach z naszej oferty. Zachęcamy państwa do regularnego odwiedzania naszej strony.

61-thumb
Uprawianie sportów wodnych to dyscyplina wymagająca odpowiedniego zabezpieczenia. Woda jest żywiołem, który trudno kontrolować, zwłaszcza podczas zmiennych warunków pogodowych. Dlatego nawet najbardziej doświadczeni zawodnicy i wędkarze muszą dbać o odpowiednią asekurację. Coraz częściej wybieranym przez sportowców oraz wędkarzy rozwiązaniem są kamizelki asekuracyjne i ratunkowe firmy Besto.
Czytaj dalej
60-thumb
Nowości 2020
Czytaj dalej
58-thumb
Absolutną podstawą dla każdego wędkarza są okulary przeciwsłoneczne, które w bardziej słoneczne dni wpłyną na jakość oraz komfort widzenia chronią oczy przed nadmiarem światła. Wielu z nich ogranicza się do nich oraz do czapki z daszkiem, która dodatkowo osłania oczy. Nie jest to jednak jedyne rozwiązanie, które spowoduje, że wędkowanie będzie przyjemniejsze i bardziej skuteczne, ale też bezpieczniejsze dla wzroku.
Czytaj dalej
57-thumb
Najnowsze rękawiczki na jesienno-zimową aurę...
Czytaj dalej
55-thumb
Krótkie podsumowanie imprezy w Poznaniu...
Czytaj dalej
56-thumb
Producenci sprzętu wędkarskiego w dzisiejszych czasach prześcigają się w propozycjach, w jaki sposób jeszcze mogą ułatwić życie wędkarzowi. Poza nowoczesnymi wynalazkami czy aplikacjami na smartfony warto skupić się nad jednym, mogłoby się wydawać prozaicznym elementem etosu wędkarskiego, a mianowicie… okularami!
Czytaj dalej

2019 - Copyright

Created by Special Space