Blog EXPERT

Witamy na naszym blogu. Prezentujemy szereg porad dotyczących efektywnego łowienia ryb. Podpowiadamy jaki kołowrotek wybrać, jak powinien wyglądać zestaw początkującego wędkarza. Opiszemy niezbędne i przydatne gadżety wędkarskie. Przedstawimy typy i rodzaje spławików, dowiedzą się Państwo także jak powstają spławiki EXPERT.

Jak złowić szczupaka? Trzeba zacząć przede wszystkim od zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na naszym blogu. Następnie należy dobrać odpowiedni sprzęt wędkarski. Przedstawimy różne metody łowienia oraz pokrótce opowiemy o produktach z naszej oferty. Zachęcamy państwa do regularnego odwiedzania naszej strony.

73-thumb
Czytaj dalej
74-thumb
Wiele osób uważa, że wędkowanie to jeden z najlepszych sposobów na odpoczynek i pozbycie się stresu. Jeśli zastanawiasz się, czy to hobby dobre także dla Ciebie, spróbuj! Na początku możesz mieć mnóstwo pytań. Jest przecież wiele różnych technik wędkowania, dostępne wyposażenie jest niemal nieograniczone, a każdy może udzielać Ci nieco innych porad. Od czego więc zacząć? W naszym artykule podpowiadamy, o czym powinieneś pamiętać, jeśli chcesz, by Twoja przygoda z wędkowaniem była udana.
Czytaj dalej
72-thumb
Wędkarstwo można rozpatrywać w kategorii sportu, rekreacji w gronie przyjaciół lub samotnych chwil wytchnienia od codziennego zgiełku. Jednak, by czerpać przyjemność z tej aktywności, konieczne jest posiadanie przynajmniej podstawowej wiedzy na temat wędkowania oraz doboru odpowiedniego sprzętu. Czym się kierować przy wyborze sprzętu wędkarskiego? Które jego elementy są najważniejsze? W naszym artykule odpowiadamy na te pytania i wskazujemy, jak asortyment firmy FPH EXPERT pomoże każdemu, czy to początkującemu amatorowi, czy specjaliście, dobrać odpowiedni sprzęt.
Czytaj dalej
71-thumb
Czytaj dalej
70-thumb
Spławik jest bardzo ważnym elementem w wyposażeniu każdego wędkarza. Podczas wyboru w sklepie musimy wziąć pod uwagę kilka zasadniczych aspektów. Bardzo często to od niego zależy, czy nasza zasiadka się powiedzie. 
Czytaj dalej
69-thumb
Sum jest żarłocznym drapieżnikiem żerującym na dnie przy głównym korycie. Można go spotkać w rzekach, kanałach i dużych jeziorach. W Europie rozmiary sumów mogą wynosić nawet dwa metry długości. Sumy łowi się na grunt, spławik, a nawet spinning. Na sprzęcie sumowym nie należy oszczędzać, powinien być on mocny i wykonany z wysokiej jakości materiałów. 
Czytaj dalej

2020 - Copyright

Created by Special Space